2010 m. lapkritis 1 d., pirmadienis

„Languota prijuostė“: blogger'is irgi žmogus.

Yra, o mieli mano, toks projektas, skambiai Languota prijuoste besivadinąs. Idėja, misijos ir taisyklės - bakstelėjus pele ant projekto pavadinimo, todėl nesiplėsiu.

Projektą pradėjo Egliukas su tema, o kaip netikėta, apie prijuostes. Dabar prijuostę dailiu mazgeliu užsirišu aš (ok, ok, mazgelio dailumas, kai rišama už nugaros - dalykas sąlyginis) ir skelbiu temą beigi taisykles.

Atleiskit man, grafomanei, be įžangos negaliu. Nežinau, čia moteriška prigimtis ar šiaip smalsumas, bet man velniškai įdomu ne tik, kas foodbloge rašoma, bet ir kas jį rašo. Kuo užsiima žmogus, kuris gali sau leisti visą dieną žaisti su, am, tarkim, šimtalapiu? Sako, tinklaraštininkas šiandien pavargo darbe, todėl vakarienei tesugebėjo salotos lapą suplėšyt. Koks darbas šitaip išvargina? Nes, nū, jei mano draugė Marytė kažkuo tokiu užsiima, tai gal aš visai be pagrindo pykstu, jog po darbo ji neina su manimi kavos išgert ir pliurpalogija užsiiminėt. O skaitėt, kad bloggeris x vakar vyno akmens pirkti rado parduotuvėlėje ant kampo? Kaip tai kuriam pasaulio krašte!? Tokia įžanga, tokia įžanga! Duodu kairės kojos bevardį nukirst - tikrai ne buhalterės darbas. Esmę supratot, ania?
O ir šiaip, įrašai be jokios pretenzijos į individą, juos kurpiantį - dalykas retas. O čia gi gryniausias medus per stiklą. Matai, atrodo, net užuodi, o skonį telieka įsivaizduoti. Taigi.

Tema: 
Bloger'is irgi žmogus.

Taisyklės (skirtos tam, kad būtų kartais laužomos):
Tinklaraštininkas rašo apie save. Taip, kaip norisi. Tiek, kiek norisi. Galima apie amžių ir batų dydį. Arba apie tai, kam sumaitina visus iškeptus sausainius. Ką mato per langą rytais ir kokiu transportu važiuoja į paskaitas/darbą/grybaut. Kuo kvėpuoja, su kokiom mintim keliasi ir su kokiom užmiega. Išlaisvina fantaziją, žodžiu. Autorius patalpina įrašą savo tinklarašty ir atsiunčia nuorodą į tuscias.zmogus@gmail.com. Arba įrašo netalpina ir siunčia man jį visą. Su iliustracijomis, jei pageidauja. 
Lapkričio penkioliktą prijuostę iš manęs atims, todėl būtų labai gerai sulaukti jūsų laiškų iki tol.

Papildoma užduotis (foodblogeriai jūs ar ne, a?):  
Jei būčiau patiekalas, būčiau... (pagaminam ką nors, į ką reinkarnuotumėmės (muahahaha) ramia sąžine, arba primenam ką nors tokio, ką jau pagaminom).


Sėkmės knaisiojantis po save. :)

12 komentarų:

 1. labai gera tema, labai :) seniai reikėjo tokios :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Ooo, per šias savaites stačia galva nersim į daugiau-mažiau asmeniškumus :) Man patinka! Pirma, smalsi esu (o ką? aš žmogus), antra, visai kitomis akimis tas tinklaraštis žiūrisi, kai žinai, kas sėdi anapus ekrano. Taigi, super tema! :) Dabar belieka ap(si)rašyti save ir sudalyvauti :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Smagiai aprasyta. Patiko ;)
  Ar dalyvausim ar ne, bus matyt...i prijuostes pasirodyma nesuspejau! ha, ha :D

  AtsakytiPanaikinti
 4. Patinka patinka patinka! :) dalyvausiu:)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Rodos, pataikiau. Nuostabu. :)
  Nekantrauju sulaukti įrašų.

  AtsakytiPanaikinti
 6. Norėjau pagirti, kad nuotraukoje puikiai atrodai, o ypač akys, tokios su ugnele :D iš tiesų gerą temą sugalvojai ;)

  AtsakytiPanaikinti
 7. Nors būtų laikas miegoti einu kurpti jau antro šią savaitę dosjė :)

  AtsakytiPanaikinti
 8. Oj, Sima, net nuraudau. Ačiū. :)

  Ką gali daryti tuoj... Teisingas požiūris, Indre. :)

  AtsakytiPanaikinti
 9. Šita, aš jau tokią turiu kadaise sukurptą, pagal ją keli blogeriai savąsias dėliojo :) Gal tiks? Atsiųsiu.
  Tik be reinkarnacijos požymių, berods :))

  AtsakytiPanaikinti
 10. Tikrai tiks. O reinkarnuotis visada galima. Net ir į anksčiau gimusius. Jei tik noro yra, žinoma. :)

  AtsakytiPanaikinti
 11. Cha ... viena mano darbo sudedamųjų dalių yra darbo užmokesčio skaičiavimas. Tai kaip ir be penkių minučių buhalterė :D Einu rašyt. Gal pavyks kas nors.

  AtsakytiPanaikinti
 12. Va taip ir būna, kai blogeriai laiku neprisistato. Ir įžeisti/užgauti netyčia gali kokį nors itin jautrų. Arba prajuokinti. Nors gal ir gerai. Na, dėl pastarojo. :)

  AtsakytiPanaikinti